Teslimat ve Kurulum

TESLİMAT&KURULUM

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  özek lojistik şirketleri tarafından Serince Home&Furniture (Ev ve Mobilya) garantisi altında ücretsiz bir şekilde* kapınızın önüne kadar size teslim edilmektedir.

Ürünlerinizin kurulumu anlaşmalı montaj ustalarımız tarafından randevulu olarak yapılmaktadır. Kurulum ücretleri ürününüze ve teslimat adresinize göre değişiklik göstermektedir. Ürününüzün kurulum ücretini satın alma sayfasında görebilirsiniz.**

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan ürünlerimiz sizlere özel üretildiği için ortalama 7-30 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.

Siparişlerinizde teslimat adresinin üretim merkezlerimize uzaklığına, üretimin yoğunluğuna, mücbir sebeplere veya teslimat tarihinin resmi tatillere denk gelmesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Serince Home&Furniture (Ev ve Mobilya) bu durumlarda ekstra temin süresini saklı tutar.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin temin edilememesi durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve mağduriyetiniz engellenecektir.

Serince Home&Furniture (Ev ve Mobilya) on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır ve binlerce ürünü bünyesinde barındırır. Enderde olsa elimizde olmadan farklı aksaklıklarla karşılaşabilmekteyiz. Bu durumlarda tarafımızdan değerli müşterilerimiz bilgilendirilecektir.

*2000₺ ve üzeri değere sahip ürünlerimizdeTürkiye'nin tüm il merkezlerine ücretsiz teslimatımız vardır ancak ilçelere yapılacak teslimatlarda nakliye ücreti bölgeye göre değişiklik göstermektedir.Ürünlerin teslimatı bina önü teslimatı olarak yapılmaktadır.İl merkezleri haricindeki teslimatlarınızda teslimat ücreti hakkında lütfen ürünü satın almadan önce satış temsilcilerimizle irtibata geçiniz.
**3500₺ ve üzeri değere sahip ürünlerimizde Türkiye'nin tüm il merkezlerine ücretsiz kurulum hizmetimiz vardır. Kurulum için ödeyeceğiniz tutar karşılığında ürünlerinizin kapınızın önünden evinize çıkarma hizmeti ve kurulum hizmeti almaktasınız. Kurulum ustalarımızın yoğunluğundan dolayı bu hizmet randevulu olarak gerçekleştirilmektedir. Müşteri dilerse bu hizmeti satın almayabilir. Serince Home&Furniture bu durumlarda kata çıkarma ve kurulumdan doğabilecek her türlü arıza ve aksaklıklardan sorumlu tutulamaz ve bir borç altına girmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.