heart icon
hamburger iconsearch icon

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Serince Home&Furniture (Ev&Mobilya) olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için üyeliğiniz sürecinde bazı kişisel, demografik bilgilere ihtiyaç duyuyoruz. Bu bilgileri yalnızca sizlere özel kampanya ve fırsatlar oluşturmak için kullanmaktayız.


Elektronik ticaret kapsamında üye olurken, üyeliğiniz sırasında veya ürün alırken girmiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz ;

 a) Anayasa, Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik, Tüzük, Tebliğ vb mevzuatlar dahilinde uyulması gereken bir kural bulunması durumu;

 b) Yetkili idari kurum ve/veya adli mercilerce usulüne uygun yürütülen bir soruşturma veya kovuşturma olması halinde kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi durumu haricinde kesinlikle 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Üyelerimiz, Serince Home&Furniture (Ev&Mobilya) 'a üye olurken veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin, alışveriş ve tüketici davranış bilgilerinin kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları amaçlarıyla toplanmasına, Serince Home&Furniture (Ev&Mobilya) tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. 

İnternet sitesi içerisinde oluşabilecek sorunların tanımlanması ve çıkabilecek teknik sorunlar, usulsüz alışveriş ve/veya sair problemlerin ivedilikle giderilebilmesi için Serince Home&Furniture (Ev&Mobilya) gerektiğinde kullanıcıların IP log kayıtlarını kanunlarda belirtilen süreler dahilinde tutmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Alışverişinizin ödemesi anında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak için hiçbir şekilde serince.com.tr veya ona hizmet veren aracı şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin serince.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca serince.com.tr adresindeki alışveriş bilgileriniz ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi ile 128 bit SSL sertifikamız sayesinde şifrelendiğinden kanuna aykırı yollar ile 3.şahısların ellerine geçmesi engellenmiştir.

Mutlu Alışverişler... 

 

 

 

Yükleniyor...