heart icon
hamburger iconsearch icon

Kullanıcı Sözleşmesi

Üyelik Hakkında

Serince Mobilya'ya üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olmaması açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli bir şekilde tarafınıza ulaşması için lütfen sizden istenen bilgileri dikkatli ve eksiksiz doldurunuz.

(Gizlilik ve Güvenlik politikamız için tıklayınız)

 

 


Serince Mobilya'ya üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 

 

Üyelik İptali

Üyelerimiz dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra Serince Mobilya ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda;
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa üyelik iptal edilmez.

Aşağıdaki Durumlarda;
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 - Sisteme veya Serince Mobilya ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa üyelik Serince Mobilya tarafından iptal edilir.

 

 

 

Üye Güvenliği

Üyelerimizin güvenliği için sistemimizde her türlü önlemler alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sistemimize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmamanızı, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmamanızı öneririz.
 
Her üyemiz için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Gizlilik ve Güvenlik politikamız için lütfen tıklayınız.
      

 

 

 

Ürün Yorumları


Her üyemiz ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. 
Ürün yorumu yazarken genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde yorumunuz ve üyeliğiniz Serince Mobilya tarafından iptal edilebilir. 

Mutlu Alışverişler...

Yükleniyor...